ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Rejestracja
Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Glenn Miller - forum dyskusyjne Strona Główna » Płyty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Nasze kolekcje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ivellios
Site Admin


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 18
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 5:43 pm    Temat postu: Nasze kolekcje Odpowiedz z cytatem

Proponuję abyśmy w tym temacie pochwalili się, jakie posiadamy wydawnictwa audiowizualne związane z Glennem Millerem Wink
Płyty CD, longplaye, singleplaye, filmy itd

Swoją kolekcję podam później Very Happy
_________________
www.paranormalium.pl | www.kryptozoologia.pl | www.gregorian.zjawiska.hosted.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ania



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 15
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam "In The Mood" na razie, a poza tym to tu pożyczę, tu przesłucham i tak powoli się powiększa kolekcja Smile
_________________
Pardon my boy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ivellios
Site Admin


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 18
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga, podaję tylko kolekcję którą mam przed sobą na biurku Very Happy

"A portrait of Glenn Miller" - czteropłytowa składanka wydana przez Cosmopolitan, zawierająca 56 utworów.

"A portrait of Glenn Miller" - inna składanka o takim samym tytule, wydana przez MCPS, zawiera 44 utwory (część powtarza się na poprzednim Portrait - tą składankę wydaną przez MCPS kupiłem wcześniej)

"The world of Glenn Miller" - składanka zawierająca covery utworów GM w wykonaniu inych zespołów i orkiestr. Dwie płyty, 34 utwory, z czego na pierwszej części pięć utworów połączonych jest w jeden medley. Polecam Very Happy

"The best of Glen Miller" - jedyna chyba na świecie składanka zawierająca w tytule literówkę w nazwisku Very Happy 14 utworów, wykonanie oryginalne, przy czym - jak to bywa w przypadku płyt wydawanych przez wydawnictwo Starling - niektóre nagrania są tak mocno zmodyfikowane, że brzmią one jak gdyby były żywcem zgrywane ze starego radia. Mamy wszystkie atrakcje akustyczne pod postacią pisków, szumów i trzasków, ponadto do dwóch nagrań wmontowano na samym początku perkusję.
Ktoś chce to mogę wrzucić na stronę "Volgę Boatmen" z tej składanki Razz

"Glenn Miller Moonlight Serenade" - wydana przez Selles płytka zawierająca utwory GM. To co zrobił zespół grający na tej płycie to po prostu k***a woła o pomstę do nieba... Mad wykonanie cholernie kiczowate, w dodatku kilka utworów zaczyna się w połowie. Korciło mnie, żeby wyciepnąć tą płytę przez okno, powstrzymałem się jednak, obawiając się o życie sąsiada...

"Glenn Miller - Seine Zwanzig Grössten Hits" - longplay zawierający 20 oryginalnych nagrań GM, wydany przez niemiecką wytwórnię Arcade Records. Pozycja to o tyle ciekawa, iż zawiera kilka arcytrudnodostępnych nagrań Wink Polecam, oczywiście o ile ktoś ma gramofon Razz

Prócz wyżej wymienionych płyt mam jeszcze masę nagrań w formacie mp3, w tym koncertówki i inne rarytasy.
_________________
www.paranormalium.pl | www.kryptozoologia.pl | www.gregorian.zjawiska.hosted.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ania



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 15
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowite... Skąd tyle masz? Ja w sumie od niedawna interesuję się GM, ale jedna płytka to trochę siara Embarassed tylko tu jest ten problem, że na innych płytach utwory się powtarzają... Mam kilka innych płyt i często jeden utwór mam po kilka razy, co jest dość irytujące Confused ale cóż... same "walety" i "zady" Wink
_________________
Pardon my boy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ivellios
Site Admin


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 18
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z GM jest tego typu problem, że on nie wydawał całych alb umów, a tylko single, więc nam pozostaje jedynie kupować skłądanki Wink
_________________
www.paranormalium.pl | www.kryptozoologia.pl | www.gregorian.zjawiska.hosted.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ania



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 15
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nabyłam ostatnio nową płytkę Very Happy "Remember Glenn: 50th Anniversary tour" wydaną w 50 rocznicę śmierci Glenna. Polecam! Wink
_________________
Pardon my boy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glenn Miller - forum dyskusyjne Strona Główna » Płyty Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional